Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

O nas

Koło naukowe Procesowego Prawa Cywilnego rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku.

Członkami KN PPC są studenci zainteresowani tematyką postępowania cywilnego, wpływu postępowania na różne dziedziny prawa, a także jego związku z innymi postępowaniami procesowymi. W związku z tym jest otwarte na współpracę z innymi Kołami Naukowymi – w roku akademickim 2014/2015 organizowane były spotkania z Kołem Naukowym Prawa Administracyjnego i Kołem Naukowym Prawa Pracy.

O spotkaniach członków Koła zainteresowani informowani są za pośrednictwem forów internetowych a także plakatów, które można znaleźć na WPiA.

By stać się członkiem Koła nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań poza byciem zainteresowanym tą tematyką studentem WPiA.

Prezesem Koła jest Zuzanna Skowronek, funkcje jej zastępcy pełni Arkadiusz Nalepka, a sekretarzem Koła jest Kamila Gawor.